show-notificationsshow-menu

The Cuba Libre Catering


Rodzina Cuba Libre wsłuchuje się w potrzeby swoich wysoko cenionych Klientów, dlatego też postanowiliśmy uzupełnić wcześniejsze doświadczenia stosunkowo nową formą gastronomii również o wysokiej jakości catering, który przyniesie ulubioną gamę rumów i cygar bezpośrednio do Państwa. Fusion Catering swoim konspektem RUM, CIGAR I COCKTAIL CATERING zapewnia zupełnie nowe doświadczenie, które z pewnością zachwycą wielu z Państwa.

Chcesz przyciągnąć swoich Klientów, zainteresować partnerów biznesowych, zaskoczyć swoich gości na specjalnym wydarzeniu? Z Fusion Catering z pewnością odniesiesz sukces. Oprócz profesjonalnej degustacji rumów i cygar, które w wielu przypadkach nie są powszechnie dostępne, zapewniamy interpretację ekspertów, która jest bogata w różne ciekawe historie ze świata rumu i cygar.

CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE można znaleźć w trzech największych miastach na Słowacji - w Bratysławie, w Koszycach i w Preszowie, w stolicy Polski - Warszawie, ale Fusion Catering jest elastyczny w wyborze własnej lokalizacji. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel jest gotowy urozmaicić Państwa imprezy firmowe, spotkania biznesowe, teambuildingi i inne eventy, niezależnie od miejsca wydarzenia.

Jeśli preferują Państwo imprezę zamkniętą i odpowiada Państwu jeden z naszych lokali Cuba Libre Rum & Cigar, mogą Państwo wynająć nasz niesamowity zespół degustacyjny, jak również wnętrza naszego baru, a my zajmiemy się całą resztą.

Zamów catering